Vystúpenie v pléne EP 17. 11. 2005

Pán predsedajúci, je mi ľúto, neviem, ako môžete vyhodnotiť výsledok hlasovania zjavne opačne. Všetci sme videli, že väčšina hlasujúcich podporila túto správu. Pretože vy máte na vec iný názor ako niektorí tí, ktorí sme to vyhodnocovali, poprosil by som vás, aby sa urobila elektronická kontrola tohto hlasovania. Vy ste to odmietli a urobili ste iný záver ako bola vôľa hlasujúcich. Hovorím o správe Humane trapping standards.

Chcem sa vyjadriť k správe Humane traping standards, ktorú predložila pani Scheele. Hlasoval som za túto správu, tak ako väčšina prítomných v tomto parlamente. Pán predsedajúci, žiadal som vás, aby ste elektronicky prekontrolovali hlasovanie, pretože ste z tohto hlasovania urobili opačný záver, ako bola vôľa prítomných hlasujúcich poslancov. Pán predseda, žiadam vás, aby ste svoj omyl dodatočne napravili.

Pán predsedajúci, prosím aby sa hlasovalo opäť, pretože väčšina hlasujúcich bola zjavne za. Vy ste to vyhodnotili ako zamietnutie správy. Žiadam, aby sa hlasovalo individuálne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Súvisiace články

Archív článkov