Ani euro nazmar

BACO: Pripravil Sprievodcu európskymi fondami – ANI EURO NAZMAR

12. februára – Rád by som Vás informoval, že som pripravil Sprievodcu európskymi fondami pre rôznych žiadateľov. Publikácia sa volá ANI EURO NAZMAR a verím, že aj vaši členovia v nej nájdu informácie, ktoré potrebujú k svojej práci.

Stiahnite si Ani Euro nazmar – PDF

Ide o prvý, ucelený a jednoduchý prehľad o aktuálnych možnostiach čerpania finančných zdrojov z európskych podporných fondov. Zrozumiteľné informácie sú pre úspešné projektovanie s podporou eurofondov najdôležitejšie. Analýzy zo starých členských štátov totiž varujú, že eurofondy sa doteraz čerpali prevažne len v rozpätí 30 – 70 % najmä pre slabú informovanosť. Ak sa naplno nezmobilizujeme, v SR by to tiež nemuselo byť viac ako 50 %. Lepším poznaním celej škály možností chcem povzbudiť záujemcov o finančnú pomoc k razantnejšiemu postupu. Publikácia obsahuje zoznam dostupných podporných fondov, oblasti podpory, oprávnených žiadateľov a kontakty, kde je možné o daných fondoch získať podrobnejšie informácie.

Uvedená publikácia je dostupná aj pre všetkých potenciálnych záujemcov o podporné fondy zdarma, pre operatívnosť distribúcie tohto prehľadu som ho vystavil na mojej stránk http://www.peterbaco.eu, kde si ho všetci záujemcovia môžu jednoducho stiahnuť a vytlačiť či uložiť v elektronickej podobe. Po vytlačení je možné usporiadať dokument v pdf. formáte do brožúry. Zároveň Vás prosím, aby ste túto informáciu poskytli aj vašim členom, prípadne potenciálnym žiadateľom, ktorým želám veľa úspechov pri využívaní podporných európskych fondov tak, aby ANI 1 EURO nevyšlo NAZMAR.

http://www.peterbaco.eu
Peter BACO, poslanec Európskeho parlamentu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Súvisiace články

Archív článkov